Odzyskiwanie danych która efektywność? jakie są opłaty.

oznor

złamany pendrive odzyskiwanie danych 5 Najlepszych programów do odzyskiwania danych na Androida

Programy do odzyskiwania danych Android pomagają odzyskać usunięte pliki i zdjęcia z urządzenia z systemem Android. Android oprogramowanie do odzyskiwania plików pozwala na podgląd danych w kategoriach i szczegółowo przed odzyskaniem go. To pomaga określić, czy można odzyskać pliki, czy nie. Można również znaleźć i przeczytać wiadomości kontaktów, podgląd zdjęć i filmów oraz przeglądać zawartość dokumentów przed podjęciem decyzji o ich odzyskaniu.

AnyMP4 Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, anyMP4 Android Data Recovery może pomóc Ci je przywrócić. Może odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej i karty micro SD. Obsługuje również różne urządzenia z systemem Android od różnych producentów. Ma również możliwość zapisywania dokumentów multimedialnych, takich jak obrazy i filmy. Z pomocą anyMP4 Android Data Recovery możesz przywrócić utracone lub usunięte dane z Androida w mgnieniu oka.

Dane Androida mogą zostać utracone z różnych powodów, w tym uszkodzeń fizycznych i nieprawidłowych operacji. Ale AnyMP4 Android Data Recovery for Mac może pomóc Ci odzyskać utracone dane. Na początek będziesz musiał podłączyć swoje urządzenie z Androidem do komputera za pomocą USB. Po wykonaniu tej czynności zostaniesz poproszony o zarejestrowanie programu. Będzie to wymagało wprowadzenia adresu e-mail i kodu rejestracyjnego. Następnie możesz uruchomić oprogramowanie i przejść do menu Pomoc.

Program można pobrać z oficjalnej strony AnyMP4 i zainstalować na komputerze. Po zainstalowaniu uruchom program, klikając dwukrotnie na jego ikonę. Po zainstalowaniu programu można dostosować oprogramowanie, ustawiając jego folder wyjściowy, folder kopii zapasowej i ścieżkę odzyskiwania. Aplikacja posiada również opcję automatycznego sprawdzania aktualizacji.

Jeśli potrzebujesz przywrócić usunięte pliki z urządzeń z systemem Android, AnyMP4 Android Data Recovery for Mac zrobi to szybko i łatwo. Program obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym Samsung GALAXY Serial, HTC, LG, HUAWEI i inne. Oferuje szybkie i dokładne odzyskiwanie danych i może odzyskać usunięte zdjęcia.

Wiertło tarczowe

Jeśli zakorzeniłeś swoje urządzenie z Androidem, możesz użyć Disk Drill do odzyskania danych z pamięci wewnętrznej i zewnętrznych kart pamięci. Działa z prawie każdym urządzeniem z systemem Android i obsługuje różne formaty plików, w tym.jpg,.png i.jpeg. To oprogramowanie będzie odzyskać pliki, zdjęcia, filmy, dokumenty i więcej. Użytkownicy mogą wykonać kompletny proces odzyskiwania w kilku prostych krokach. Aby skorzystać z tego programu, użytkownicy muszą najpierw odblokować swoje urządzenie, włączyć debugowanie USB i włączyć Opcje programisty. Po wykonaniu, mogą wyświetlić wszystkie utracone dane, podgląd i wybrać je do odzyskania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill for Android to przyjazne dla użytkownika narzędzie, które działa z pamięcią masową na urządzeniu z systemem Android. Ten program obsługuje wszystkie typy urządzeń z systemem Android i może skanować je tak, jakby były zwykłymi dyskami. Program uruchamia Deep Scan, Quick Scan, Partition Search i algorytmy odzyskiwania danych, aby przywrócić utracone dane.

Disk Drill for Android to potężne narzędzie dla użytkowników androidów. Może odzyskać usunięte dane z pamięci wewnętrznej i zewnętrznej. Ma wiele opcji odzyskiwania, w tym możliwość dostępu do zakorzenionej pamięci masowej urządzenia z systemem Android. Obsługuje również odzyskiwanie usuniętych plików z kart SD. Obsługuje również odzyskiwanie danych z urządzeń z systemem Android po resecie fabrycznym lub utracie danych.

Disk Drill for Android data recovery można pobrać za darmo ze strony dewelopera. Po pobraniu należy go zainstalować na swoim komputerze. Po instalacji program będzie dostępny do użytku.

FoneLab

FoneLab Android Data Recovery to samodzielna aplikacja offline dla systemu Windows, która pozwala użytkownikom odzyskać usunięte dane i dokumenty z urządzeń z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i może nawet odzyskać pliki z kart SD. Jest w stanie odzyskać różne typy plików, w tym zdjęcia, filmy i nagrania rozmów. Z pomocą FoneLab użytkownicy mogą przywrócić dane na swoich urządzeniach z systemem Android bez konieczności rootowania telefonu.

Po zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, FoneLab Android Data Recovery może wykryć urządzenie z systemem Android i rozpocząć skanowanie. Zostaniesz poproszony o wybranie typów plików, które chcesz odzyskać. Narzędzie obsługuje prawie wszystkie typy plików, w tym zdjęcia, filmy i muzykę. Możesz również odzyskać dokumenty z usuniętych urządzeń z systemem Android, w tym ważne dokumenty.

FoneLab Android Data Recovery to narzędzie premium, które może być używane do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Nie jest bezpłatny w użyciu, ale możesz go pobrać za darmo i wypróbować przed zakupem. Następnie podłącz swoje urządzenie mobilne do komputera i włącz debugowanie USB na urządzeniu. Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych możesz wybrać miejsce, w którym chcesz zapisać odzyskane pliki.

FoneLab może również naprawić błędy oprogramowania, które wpływają na procesy rozruchu i ładowania plików na urządzeniach z systemem Android. Z pomocą FoneLab można rozwiązać nawet najbardziej niewyobrażalne sytuacje i z łatwością odzyskać utracone dane. Co więcej, FoneLab może odzyskać usunięte pliki zarówno z karty SIM, jak i SD urządzenia z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i pozwala odzyskać utracone pliki bez rootowania urządzenia.

To potężne oprogramowanie pozwala również selektywnie tworzyć kopie zapasowe i przywracać dane z urządzeń z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i umożliwia podgląd odzyskanych danych przed przywróceniem. Co więcej, obsługuje odzyskiwanie danych z ponad 6000 urządzeń z systemem Android.

Tenorshare

Tenorshare Android Data Recovery to proste, ale potężne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje szeroką gamę urządzeń, w tym Samsung, HTC, Motorola i Google Nexus. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Android od 1.5 do 6.0 i posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Jest łatwy w użyciu i wymaga jedynie fabrycznego kabla USB. Oprogramowanie pozwala również użytkownikom wybrać i odzyskać usunięte pliki.

Interfejs użytkownika jest intuicyjny i minimalistyczny. Dzięki temu jest łatwy w nawigacji i ułatwia proces odzyskiwania danych. Strona internetowa oprogramowania wspomina nawet o bezpieczeństwie danych i informacji osobistych. Brakuje mu jednak niektórych funkcji, które zapobiegłyby utracie danych i bezpiecznemu usunięciu. Użytkownicy powinni również być świadomi potencjalnych zagrożeń przed pobraniem Tenorshare Android Data Recovery.

Aby użyć Tenorshare Android Data Recovery, należy najpierw włączyć debugowanie USB na urządzeniu. Następnie oprogramowanie przeskanuje Twoje urządzenie i wyszuka utracone pliki. Możesz użyć programu do odzyskania zdjęć, filmów, dokumentów i innych ważnych danych z telefonów z systemem Android. Jest kompatybilny z Androidem 12 i innymi systemami operacyjnymi Android.

Program potrafi odzyskać szeroką gamę plików z urządzeń z systemem Android, w tym pliki usunięte, uszkodzone i zawirusowane. Obsługuje kilkanaście formatów plików. Obsługuje również usługi iCloud oraz iTunes. Może również przywrócić dane z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Użytkownicy mogą pobrać bezpłatną wersję próbną dla systemu Windows lub IOS, aby sprawdzić funkcje oprogramowania. Ten program jest również dostarczany ze szczegółowymi przewodnikami po produkcie i wsparciem technicznym za pośrednictwem poczty e-mail.

Tenorshare Android Data Recovery to lekki program, który pozwala użytkownikom przywrócić utracone dane ze smartfonów i tabletów z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i pozwala użytkownikom na podgląd utraconych plików przed wybraniem ich do odzyskania. Użytkownicy mogą odzyskać obrazy, filmy, dokumenty i wiadomości WhatsApp & załączniki z pomocą oprogramowania.

Eassos

Eassos Android Data Recovery to darmowy program, który pomoże Ci odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. Może odzyskać pliki z prawie 6000 różnych modeli, w tym Samsung, HTC, Motorola, Sony i więcej. Można nawet odzyskać dane z aparatów cyfrowych. Program działa za pomocą interfejsu kreatora krok po kroku.

Eassos Android Data Recovery przychodzi z gwarancją wysokiej jakości obsługi klienta. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, firma zajmie się nimi tak szybko, jak to możliwe. Działa również z najnowszymi standardami bezpieczeństwa online. Użytkownicy mogą być pewni, że ich informacje o transakcjach są bezpieczne z Eassos, ponieważ jest to partner ShareIT/2Checkout/Cleverbridge/Payproglobal.

Eassos Android Data Recovery jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, w tym najnowszymi. Oprogramowanie jest w stanie odzyskać dane z wbudowanej pamięci masowej, karty SD oraz karty pamięci. Intuicyjny kreator odzyskiwania oprogramowania sprawia, że odzyskiwanie danych jest szybkie i proste. Posiada również opcję podglądu, dzięki czemu można wybrać pliki do przywrócenia.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Eassos Android zapewnia użytkownikom przydatną funkcję podglądu plików. Pozwala użytkownikom wybrać i skopiować pliki bez konieczności przeszukiwania każdej partycji. Możesz nawet określić lokalizację, w której chcesz znaleźć swoje pliki. Pomaga to zapewnić, że nie skończysz z utraconą partycją lub przypadkowo usuniesz dane.

Aplikacja oferuje również opcję odzyskiwania danych z utraconych partycji. Może również odzyskać zdjęcia i filmy. Po ustawieniu folderu docelowego, oprogramowanie rozpocznie kopiowanie danych. Po zakończeniu procesu, oprogramowanie wyświetli odzyskane pliki.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]