Odzyskiwanie danych zweryfikowany usługa.

Odzyskiwanie danych Które usługi odzyskiwania danych są odpowiednie dla Twojej firmy?

Co to jest odzyskiwanie danych z telefonu Poznań ? Termin ten odnosi się do procesu przywracania utraconych danych, zarówno z dysku twardego, jak i z obrazu dysku twardego. Usługi odzyskiwania danych mogą być świadczone zarówno dla celów prywatnych, jak i biznesowych, w zależności od rodzaju danych. Proces rozpoczyna się od wykonania kopii zapasowej dysku twardego, określenia, jakie typy danych wymagają wykonania kopii zapasowej i kiedy kopie zapasowe są wymagane. Usługi odzyskiwania danych powinny spełniać cele związane z szybkim przywróceniem danych.

UnDeleteMyFiles Pro

Jeśli plik lub folder został przypadkowo usunięty, program może go odzyskać. Program zawiera także funkcje Ratowanie poczty i Awaryjny obraz dysku. Wersja bezpłatna umożliwia odzyskanie tylko dwóch GB danych, dlatego należy ją uaktualnić do edycji pro. Program zawiera także kilka przydatnych dodatków, takich jak wersja próbna, która pozwala odzyskać do 500 MB danych. Wersję próbną można łatwo pobrać i zacząć z niej korzystać jak najszybciej.

Aby korzystać z programu UndeleteMyFiles Pro, musisz mieć zainstalowany program na swoim komputerze. Uruchom program i wybierz dysk twardy, z którego zostały utracone pliki. Wybierz, czy chcesz odzyskać usunięte pliki, czy określone pliki. Gdy program zakończy skanowanie, wybierz pliki do odzyskania. Następnie wybierz miejsce, w którym chcesz zapisać odzyskane pliki. Program wyświetli listę elementów, które można przywrócić.

UndeleteMyFiles Pro to potężne rozwiązanie do odzyskiwania danych, które może odzyskać pliki z dowolnego cyfrowego urządzenia pamięci masowej. Zaawansowana technologia skanowania pozwala zlokalizować utracone pliki, foldery i partycje. Program obsługuje prawie wszystkie typy i formaty plików, w tym systemy plików FAT i NTFS. Za pomocą funkcji wyszukiwania plików można nawet znaleźć usunięte pliki na starszym dysku twardym. Jeśli nie uda Ci się odzyskać plików, możesz skorzystać z darmowej wersji programu, aby przywrócić maksymalnie 10 GB.

Jeśli chcesz odzyskać więcej danych, spróbuj użyć EaseUS Data Recovery Wizard. Darmowa wersja tego programu jest niezwykle przyjazna dla użytkownika i pozwala odzyskać utracone pliki za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Program posiada darmowe i płatne wersje dla systemów Windows i macOS oraz wyróżnia się wspaniałym interfejsem użytkownika. Pobierz więc wersję próbną i sprawdź, jak działa! I nie martw się – wersja próbna oferuje 2 GB bezpłatnych danych!

Stellar Data Recovery (Odzyskiwanie danych)

Stellar Data Recovery umożliwia nieograniczoną liczbę bezpłatnych operacji odzyskiwania danych. Program ma prosty, pozbawiony zbędnych ozdobników interfejs z różnymi widokami do wyboru. Możesz nawet dostosować proces odzyskiwania danych do swoich potrzeb. Jeśli jesteś klientem biznesowym lub korporacyjnym, Stellar Data Recovery jest najlepszym rozwiązaniem. Jego łatwy w użyciu interfejs, możliwość odzyskiwania plików w dowolnym formacie i szybki czas odzyskiwania są warte swojej ceny.

Klienci mogą również skorzystać z obszernej bazy wiedzy i artykułów zamieszczonych na stronie internetowej w celu rozwiązania problemów związanych z utratą danych. Przedstawiciele działu obsługi klienta Stellar Data Recovery, pracujący 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, oferują pomoc w języku angielskim. W Internecie pojawiło się jednak wiele negatywnych opinii na temat odzyskiwania danych przez firmę Stellar. Większość z tych negatywnych opinii dotyczy braku obsługi klienta lub niemożności rozwiązania problemów ze zwrotem pieniędzy. Klienci mogą również znaleźć szczegółowe informacje na oficjalnej stronie internetowej firmy Stellar.

Inne funkcje programu Stellar Data Recovery obejmują tryb podglądu i możliwość podglądu poszczególnych plików. Program umożliwia odzyskanie prawie wszystkich typów plików, w tym wiadomości e-mail i dokumentów, a także plików audio i wideo. Obsługuje również Microsoft Excel i arkusze kalkulacyjne, a nawet może sklonować obraz dysku w celu odzyskania plików. Użytkownicy mogą również wybrać opcję podglądu plików przed ich zapisaniem. Oprogramowanie obsługuje prawie wszystkie typy plików i może odzyskać do 1 GB danych. Jednak aby odzyskać kopie zapasowe systemu operacyjnego, użytkownicy muszą zapłacić za plan odzyskiwania danych firmy Stellar.

Program Stellar Data Recovery jest łatwy w użyciu. Jego interfejs jest czysty i prosty, a poszczególne funkcje są intuicyjnie uporządkowane. Program prosi użytkowników o określenie typów plików, które mają zostać odzyskane, oraz o wskazanie, czy chcą przywrócić usunięte pliki czy archiwa.zip. Aplikacja posiada również opcję skanowania tylko określonego typu plików. Na szczęście Stellar Data Recovery może przeskanować dysk w poszukiwaniu danych o rozmiarze do 1 GB. Jego funkcje i łatwość obsługi są dużym plusem.

To oprogramowanie oferuje odzyskiwanie danych z usuniętych, sformatowanych i uszkodzonych nośników pamięci. Może nawet odzyskać dane z dysków twardych RAID. Posiada dwa tryby skanowania: szybkie skanowanie, które jest skuteczne w większości przypadków, oraz głębsze skanowanie w poszukiwaniu formatów. Kilka drobnych wad Stellar Data Recovery to podstawowy interfejs i błędna funkcja podglądu. W oknie podglądu pełne skanowanie urządzenia pamięci masowej może potrwać kilka godzin. Jeśli jesteś właścicielem firmy, to oprogramowanie jest doskonałym wyborem.

Dla urządzeń z systemem iOS dostępnych jest wiele różnych opcji odzyskiwania danych. Stellar ma bezpłatną aplikację w Google Play, ale wydaje się ona przestarzała i ma niewiele recenzji. Aby uruchomić ten program na telefonie z systemem Android lub komputerze z systemem Windows, musisz mieć dostęp root. Jest to jednak jedna z najskuteczniejszych dostępnych opcji odzyskiwania danych z systemu iOS. Jeśli więc szukasz oprogramowania do odzyskiwania danych dla telefonu z systemem Android lub komputera z systemem Windows, powinieneś zapoznać się z programem Stellar.

Przewiń do tyłu

Rewind świadczy usługi tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Firma pozyskała 15 milionów dolarów w serii A, a następnie pozyskała kolejne 65 milionów dolarów od inwestorów. Korzystając z Rewind, dane można odzyskać w ciągu kilku minut, a nie dni. Rewind chroni dane przed błędami ludzkimi, integracją z firmami trzecimi i złośliwymi atakami. Zapewnia również automatyczny backup danych, przywracając je w ciągu kilku minut. Jest to potężne narzędzie dla firm, które korzystają z wielu systemów opartych na chmurze, w tym Jira, Basecamp i Slack.

Korzystając z funkcji przewijania, można przewinąć dane na dysku docelowym do wcześniejszego okresu. Można sprawdzić, czy żądane dane znajdują się w kopii przewiniętej, czy nie. Następnie wybierz znacznik czasu dla danych, które chcesz przewinąć, i przejdź dalej. Następnie wybierz opcję „Odzyskaj”, aby przywrócić dane. Program rozpocznie przewijanie danych, a użytkownik zostanie poproszony o potwierdzenie chęci kontynuowania przewijania.

Oprócz tworzenia kopii zapasowych danych, Rewind oferuje również rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych w chmurze dla aplikacji SaaS, takich jak Shopify. Zautomatyzowane kopie zapasowe i usługi odzyskiwania danych na żądanie pomogły już ponad 100 000 firm chronić ich dane w chmurze. Oprócz tworzenia kopii zapasowych danych, platforma Rewind pozwala na kopiowanie, przywracanie i tworzenie kopii zapasowych danych. Zespół wsparcia technicznego firmy jest dostępny 24/7, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące produktów Rewind.

Dzięki rozwiązaniu do odzyskiwania danych firmy mogą chronić swoje dane, wykonując kopie zapasowe popularnych platform biznesowych, takich jak Shopify, Trello, BigCommerce i QuickBooks Online. Firmy mogą również tworzyć kopie zapasowe danych w serwisach Github, Trello i GitHub. Te usługi tworzenia kopii zapasowych mogą pomóc firmom w usuwaniu skutków awarii i zapewnić bezpieczeństwo danych. Rozwiązanie zgodne z GDPR oferuje większą kontrolę nad danymi przechowywanymi online. Dzięki Rewind można nawet pobrać kopię danych sklepu, aby zapisać je lokalnie.

Opcja odzyskiwania danych metodą przewijania automatycznie tworzy scenariusz odzyskiwania, który jest uruchamiany do momentu zakończenia procesu przewijania. Aby przewinąć dane, należy wybrać opcję Punkt przewijania w oknie dialogowym Przewiń dane. W oknie dialogowym Wybierz punkt przewijania zostanie wyświetlona lista wszystkich punktów przewijania, w tym zakładek zdefiniowanych przez użytkownika i modyfikacji plików systemowych. Listę punktów przewijania można dalej filtrować, wybierając konkretny punkt przewijania, np. modyfikację pliku lub katalogu.

Usługa odzyskiwania danych Rewind działa ze wszystkimi aplikacjami SaaS, w tym z Jirą, narzędziem do zarządzania projektami rozwoju zwinnego firmy Atlassian. Narzędzia te są przeznaczone do pracy w chmurze, a większość platform SaaS posiada narzędzia do odzyskiwania danych po awarii i zabezpieczenia. Oprócz tworzenia kopii zapasowych danych, klienci są odpowiedzialni za zarządzanie hasłami i tworzenie kopii zapasowych danych na swoich kontach. Jeśli system ulegnie awarii, Rewind może pomóc im odzyskać dane. Korzystanie z platformy SaaS wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami i ryzykiem.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]